Teknik Kadro

 

 

Yapım aşamasında...

 

 

 

 

 

► 1964 yılında Bayrampaşa’da doğdu. Bayrampaşa Belediyesi’nde otuz yıl boyunca görev almıştır ve halen görevine devam etmektedir. Bayrampaşa Yeni Yol Spor, şimdiki adıyla Yıldırım Bosna Spor’un kurucuları arasında yer almıştır. Yıllarca Yeni Yol Spor’da, Genel Kaptanlık ve Başkanlık görevlerinde bulundu. Görev yaptığı dönemler içerisinde Beşiktaş Futbolcusu Necip Uysal, Karabükspor Kalecisi Ahmet Şahin, Karagümrük Teknik Direktörü Bülent Yenihayat, Okan Buruk Tesisler Sorumlusu Fatih Çerçi, Tuna Spor Yardımcı Antrenörü Murat Özdemir ve buna benzer birçok sporcunun yetişmesinde önemli rol oynadı. Altyapıya verdiği önem ile tanınan Çalışkan, Yeni Yol Spor’un Yıldırım Bosna Spor ile birleşmesi sonucu görevini bıraktı. Beş yıl verdiği aranın ardından 2016-2017 sezonunda Tuna Spor Altyapı Koordinatörü olarak göreve başladı.

 

► 1968’de Kırklareli’nde doğdu. Amatör olarak futbola Davutpaşa Spor’da başladı. 18 Yaşına geldiğinde Davutpaşa’da profesyonel oldu. Takım kaptanı olan FIFA Kokartlı eski hakemlerden Muhittin Boşat ile birlikte oynadı. Davutpaşa’dan sonra profesyonel liglerde görev almaya devam etti ve sırasıyla Lüleburgazspor, Silivrispor, Galata SK, Güngören Belediyespor formaları giydi. Daha sonra Yenibosna Spor’a gelerek amatör lige dönen Karaoğlu, sırasıyla Yeni Yol Spor, Bayrampaşa Demirspor formaları giydi. Futbolu bırakmasının ardından Bayrampaşa Demirspor’da antrenörlük kariyerine başladı. Sırasıyla Terazidere Spor  ve Altıntepsi Spor’da görev aldı. Karaoğlu 2016-2017 sezonu itibariyle Tuna Spor Altyapı Antrenörü olarak göreve getirildi.

 

► 1986 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu’ndan (BESYO) mezun oldu. Antrenörlük kariyerine 2011 yılında Alibeyköy Spor’da başladı. Daha sonra sırasıyla Öz Alibeyköy Spor, Simurg Spor, Eyüpspor ve Çayırgücü Spor kulüplerinde görev aldı. 2016-2017 sezonu itibariyle Tuna Spor’da yardımcı antrenör olarak göreve başlayan Özdemir, sezon içerisinde altyapı antrenörlüğü görevine getirildi.

 

 

 

 

 

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans