Teknik Kadro

 

► 1964 yılında İstanbul’da doğdu. Kabataş Erkek Lisesi’nin ardından YTÜ (Yıldız Teknik Üniversitesi) Mühendislik Fakültesi - Kimya Mühendisiliği bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede Fen Bilimleri Enstitüsü’nde Kimya alanında yüksek lisans yaptı. Eğitim dönemi süresince üniversitenin  futbol takımında santrafor olarak yer aldı. Üniversite takımında 3 Türkiye Şampiyonluğu yaşarken 2 kez de Türkiye Gol Kralı oldu. Amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı ve birçok başarıya imza attı. Futbolu bıraktıktan sonra 1998 yılında çalıştırıcı olarak görevine devam eden Yalın, 2007 yılı itibariyle antrönürlük kariyerine başladı. Sırasıyla Terazidere, Altıntepsi Makelspor, Muratpaşaspor ve Tuna Spor’u çalıştırdı. Altıntepsi’de 3, Terazidere’de 2 ve Tuna Spor’da 3 şampiyonluk yaşadı. Antrenörlük kariyeri boyunca en kötü derecesi üçüncülük olan Yalın, çalıştırdığı takımlarla toplamda 8 şampiyonluk yaşadı. Tuna Spor’u Bölgesel Amatör Lig’deki ilk sezonunda (2015-2016) grubunu üçüncü sırada tamamlatarak büyük bir başarıya imza attı. Yalın 2016-2017 sezonu ikinci yarısı itibariyle Tuna Spor’da bir kez daha Teknik Direktörlük görevine geldi. 

 

► 1992 yılında İstanbul’da doğdu. Lise öğreniminin ardından İstanbul Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu. Gelişim Üniversitesi Spor Yüksekokulu’nda Hareket ve Antrenman Bilimi bölümünde eğitimine devam etti. Sporcu performansı ve analizi üzerine eğitimler aldı. Tuna Spor’da yardımcı antrenör olarak 2015-2016 sezonu ikinci yarısında görev yaptı. 2016-2017 sezonunda Terzadire’de yardımcı anrenör olarak görev yapan Doğan, takımı ile Süper Amatör’e yükselme başarısı yaşadı. 2016-2017 sezonu ikinci yarısı itibariyle bir kez daha Tuna Spor’da yardımcı antrenörlük görevine getirildi. 

 

► 1973 yılında İstanbul’da doğdu. Futbola 9 yaşında Vefaspor’da başladı. 16 yaşında İstanbul Karması adı altında yurt dışında ülkemizi 3 kez temsil etti. Vefa ve Tuna Lisesi’nde eğitimine devam ettiği sıralarda Liselerarası turnuvalarda 2 İstanbul ve 2 Türkiye Şampiyonluğu kazandı. 17 yaşında ilk defa Vefaspor’da 3. Lig forması giydi. 21 yaşında 2. Lig ekiplerinden Üsküdar Anadolu’ya transfer oldu. Bir süre sakatlık nedeniyle ara verdiği futbola dönerek Hadımköyspor, Alibeyköyspor ve Esenler Yavuz Selimde forma giydi. Futbol hayatını sonlandırarak 2003’te antrenör olarak görev almaya başladı. Sırasıyla Esenler Yavuz Selim’de Altyapı Koordinatörü, A Takım Kaleci Antrönürü ve A Takım Teknik Direktörü olarak görev yaptı. Vardar Spor’da Kaleci Antrenörü olarak başladığı görevine aynı kulüpte  Teknik Direktör olarak devam etti. Fenerbahçe Esenler Futbol Okulu ve Galatasaray Bahçelievler Futbol Okulu'nda kaleci antrenörü olarak görev yapan Turan, ayrıca Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. Mutlu Turan Amatör Kaleci TFF - B, Kaleci TFF - Pro A, Grassroots C, UEFA - B, (TFF - MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müd.) Halk Eğitim Futbol Kursları Spor Eğitmeni belgelerine sahiptir. Mutlu Turan 2015-2016 sezonu itibariyle Tuna Spor'da Kaleci Antrenörü olarak görev yapmaya başladı.

 

 

 

 

 

 

► 1964 yılında Bayrampaşa’da doğdu. Bayrampaşa Belediyesi’nde otuz yıl boyunca görev almıştır ve halen görevine devam etmektedir. Bayrampaşa Yeni Yol Spor, şimdiki adıyla Yıldırım Bosna Spor’un kurucuları arasında yer almıştır. Yıllarca Yeni Yol Spor’da, Genel Kaptanlık ve Başkanlık görevlerinde bulundu. Görev yaptığı dönemler içerisinde Beşiktaş Futbolcusu Necip Uysal, Karabükspor Kalecisi Ahmet Şahin, Karagümrük Teknik Direktörü Bülent Yenihayat, Okan Buruk Tesisler Sorumlusu Fatih Çerçi, Tuna Spor Yardımcı Antrenörü Murat Özdemir ve buna benzer birçok sporcunun yetişmesinde önemli rol oynadı. Altyapıya verdiği önem ile tanınan Çalışkan, Yeni Yol Spor’un Yıldırım Bosna Spor ile birleşmesi sonucu görevini bıraktı. Beş yıl verdiği aranın ardından 2016-2017 sezonunda Tuna Spor Altyapı Koordinatörü olarak göreve başladı.

 

► 1968’de Kırklareli’nde doğdu. Amatör olarak futbola Davutpaşa Spor’da başladı. 18 Yaşına geldiğinde Davutpaşa’da profesyonel oldu. Takım kaptanı olan FIFA Kokartlı eski hakemlerden Muhittin Boşat ile birlikte oynadı. Davutpaşa’dan sonra profesyonel liglerde görev almaya devam etti ve sırasıyla Lüleburgazspor, Silivrispor, Galata SK, Güngören Belediyespor formaları giydi. Daha sonra Yenibosna Spor’a gelerek amatör lige dönen Karaoğlu, sırasıyla Yeni Yol Spor, Bayrampaşa Demirspor formaları giydi. Futbolu bırakmasının ardından Bayrampaşa Demirspor’da antrenörlük kariyerine başladı. Sırasıyla Terazidere Spor  ve Altıntepsi Spor’da görev aldı. Karaoğlu 2016-2017 sezonu itibariyle Tuna Spor Altyapı Antrenörü olarak göreve getirildi.

 

► 1986 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu’ndan (BESYO) mezun oldu. Antrenörlük kariyerine 2011 yılında Alibeyköy Spor’da başladı. Daha sonra sırasıyla Öz Alibeyköy Spor, Simurg Spor, Eyüpspor ve Çayırgücü Spor kulüplerinde görev aldı. 2016-2017 sezonu itibariyle Tuna Spor’da yardımcı antrenör olarak göreve başlayan Özdemir, sezon içerisinde altyapı antrenörlüğü görevine getirildi.

 

 ► 1980 yılında Iğdır’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. Futbola Iğdır’da başladı birçok kulüpte forma giydikten sonra geçirdiği sakatlıklardan dolayı futbolu genç yaşta bırakmak zorunda kaldı. Kafkas Üniversitesi Maliye Önlisans programını bitirdikten sonra spor akademisi sınavına girerek 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünü kazandı ve başarıyla tamamladı. Öğretmenlik kariyerine 2008 yılında başlayan Aydın, halen Bayrampaşa İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde görevine devam etmektedir. TFF C lisansı sahibi olan Aydın 207-2018 sezonu itibariyle Tuna Spor Altyapı antrenörü olarak göreve başladı.

 

 

 

 

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans