Haberler

TUNA SPOR'DAN TOPLU İMZA

Geçtiğimiz yılı şampiyon olarak tamamlayan ve Bölgesel Amatör Lige yükselen Tunaspor çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İç transferde 6, dış transferde ise 11 isimle anlaşmaya varan Tunaspor, düzenlediği toplu imza töreninde kulüp yöneticileri teknik heyet ve yeni transferler bir araya geldi.

İmza Töreni

Yapılan transferle takımı güçlendiren Tunaspor, düzenlenen toplu imza töreninde adeta gövde gösterisinde bulundu. İç transferde Furkan, Cihan, Yunus Emre, Berkay, Kerem ve Ahmet ile anlaşmaya varan Tunaspor, dış transferde özenle sürdüğü transfer harekatı sonucunda; Hakan (Sultangazi-Kaleci), Erkut (Vefa-Forvet), Aykut (Muğla-Stoper), Hamza (Beşikdüzü – Kanat), Semih (Yenibosna-Ön Libero), Furkan (Selimiye-Forvet), Celal (Beyköy-Ön Libero), Emre (Dikilitaş-Forvet), Sezer (Malkara Bel.-Sol Açık), Seyitcan (Nişantaşı-Kaleci), Selçuk (Çengelköy-Ön Libero) ile anlaşmaya vardı.

“İlgi Giderek Artıyor”

İmza töreninde takım futbolcuları, Başkan Mustafa Altuntaş, yönetim kurulu üyeleri,  Teknik Direktör Ata Haluk Yalın ve yardımcıları bir araya geldi. Programda futbolcuların oldukça moralli olduğu gözlendi. İmza töreninin motivasyon açısından çok verimli olduğunu söyleyen Teknik Direktör Ata Haluk Yalın Tunaspor’a gösterilen ilginin artmasına dikkat çekti.

 

 

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans