Haberler

U14 TAKIMIMIZ A KATEGORİSİNE YÜKSELDİ

Tuna Spor U14 takımımız play-off maçını 2-1 kazanarak U14 / A kategorisine yükseldi. Bu sonuçla birlikte Tuna Spor’umuzun altyapı takımlarının tamamında B kategorisinde takımı kalmamış oldu.

Tuna Spor U14 takımımız U14 / B kategorisinde grubunu 2. sırada tamamlayıp ardından Albayrak Sahası’nda oynanan play-off karşılaşmasında rakibi Eyüp Çırçır Spor’u 2-1 mağlup ederek U14 / B kategorisinden U14 / A kategorisine yükseldi.Bu sonuçla birlikte Tuna Spor’umuzun altyapı takımlarının tamamında B kategorisinde takımı kalmamış oldu.

"14 HAFTA BOYUNCA MAĞLUBİYET YÜZÜ GÖRMEDİK"

Konu ile ilgili basın ekibimize açıklamalarda bulunan Altyapı Antrenörümüz Ferhat Karaoğlu: “Öncelikle tüm oyuncularımı tebrik ediyorum. Bu sezon iyi bir performans ortaya koydular. 14 hafta boyunca mağlubiyet yüzü görmedik. U14 B kategorisinde grubumuzu 2. sırada tamamladık. Play-off mücadelesinde Eyüp Çırçır Spor ile oynadığımız karşılaşmayı 2-1 kazanarak U14 A kategorisine yükseldik. Şuan itibariyle altyapı takımlarımızın hepsi A kategoride yer almaktadır. Bundan sonraki amaçlarımızdan biri de tüm altyapı takımlarımız ile Türkiye şampiyonalarına katılmaktır. Bir düzen ve disiplin içerisinde bağlarımızı güçlendirmeye, daha iyi başarılar elde etmek için mücadele etmeye devam edeceğiz. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans