Haberler

U12 ÖDÜL PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

Tuna Spor U12 Sezon Ödülleri programı gerçekleştirildi. Futbolcular ve aileleri ile birlikte yapılan ödül programında ödüller sahiplerini buldu. Tuna Spor Kulübü Başkanı Mustafa Altuntaş, Altyapı Koordinatörü Birol Çalışkan ve U12 Antrenörü Volkan Doğan’ın yer aldığı programa aileler de yoğun ilgi gösterdi.

Tuna Spor Teras Kafe’de futbolcular ve aileleri ile birlikte yapılan kahvaltı organizasyonunun ardından gerçekleşen ödül programında futbolculara ödülleri dağıtıldı. Tüm takıma, sezon boyunca sarı kart dahi görmemeleri ve fair-play davranışları dolayısıyla “En Centilmen Takım” madalyası verildi. Takım fotoğrafları ise çerçeveletilerek oyunculara hediye olarak takdim edildi. Sezonun enleri seçilerek tespit edilen oyuncular plaket ile ödüllendirildi.

"TUNA SPOR'U ÇOK GÜZEL BİR GELECEK BEKLİYOR"

Ödül programının açılışını gerçekleştiren U12 Antrenörü Volkan Doğan: “Siz aileler ve futbolcularımızla birlik ve beraberlik içerisinde çok başarılı işlere imza attık. Duyarlı davranışlarımız ve takım olabilme anlamındaki çalışmalarımızla tam bir bütün olduk. Spor ve skor anlamında da ne seviyede olduğumuzu herkese kanıtladık. Çocuklarımıza bakarak şunu çok net şekilde söylebilirimki Tuna Spor’u çok güzel bir gelecek bekliyor. Ben bütün çalışmalarda emeği geçen Başkanımız Mustafa Altuntaş, Koordinatörümüz Birol Çalışkan, Basın Danışmanımız Vural Kilit ve ekibine teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

"ÇOCUKLARINIZA VE KULÜBÜMÜZE SAHİP ÇIKIYORSUNUZ"

Programda bir konuşma yaparak ailelere seslenen Mustafa Altuntaş: “Futbol bizim kulübümüzde futboldan daha fazla şey ifade ediyor. Böyle bir günde bir arada olmak, çocuklarımızı ödüllendirmek, siz ailelere ve sporcularımıza her anlamda destek sunabilmek bizler için çok önemli. Sizlerde çocuklarınıza ve kulübümüze sahip çıkıyorsunuz. Bu noktada tüm oyuncularımızı, ailelerini ve altyapıda görev alan hocalarımızı tebrik ediyorum” dedi.

"DAHA NELER KATABİLİRİZİN PROGRAMINI YAPIYORUZ"

Altyapı Koordinatörü Birol Çalışkan ise yaptığı konuşmada: “Bizler kulüp olarak çocuklarımıza daha neler katabilirizin programını yapıyoruz. Gelecek günlerde müzik eğitimleri başlayacak, gönüllü öğretmenlerimiz ile çocuklarımızın derslerine de katkı sunacağız. Tüm çalışmalar, verilen emekler dolayısıyla Başkanımız Mustafa Altuntaş’a, Antrenörümüz Volkan Doğan ve siz ailelere teşekkür ediyorum” dedi.

Kulüp Başkanımız Mustafa Altuntaş oyunculara bir bir ödüllerini takdim ederek başarı dileklerinde bulundu. Daha sonra aileler ile yapılan fotoğraf çekiminin ardından program sona erdi.

 

ÖDÜLLER

*En Centilmen Takım Madalyası (Tüm Takıma)

*2018-2018 Sezonu Kadrosu Çerçeveli Fotoğrafı (Tüm Takıma)

*En Çok Gelişim Gösteren Oyuncu Plaketi: Aytuğ Özcan

*Gol Kralı Plaketi: Yusuf Emre Özer

*En Centilmen Oyuncu Plaketi: Onur Soytürk

*Sezonun En İyi Kalecisi Plaketi: Tunahan Buçan

*Sezonun Oyuncusu Plaketi: Ömer Faruk Kaya

 

 

Fotoğraf albümüne ulaşmak için tıklayınız.

 

 

 

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans