Haberler

REZİLLİK DİZ BOYU!

Tuna Spor’umuz Süper Amatör Lig (SAL) 6. Grup 21. hafta mücadelesinde İstanbul Mesudiye Spor ile deplasmanda karşı karşıya gelmiş 0-0 biten maç sonucunda takımımız grubunu 2. sırada tamamlayarak SAL klasman grubuna yükselmeyi başarmıştır. Ancak asıl önemli olan; Paşabahçe Stadı’nda oynanan karşılaşmada rakip takım taraftarlarının yaptığı çirkinlikler ve teknik heyetimizin fiziki saldırıya maruz kalması sahada oynanan karşılaşmanın, şampiyonluk yarışının önüne geçmiştir.

EMNİYET VE TFF SINIFTA KALMIŞTIR

Bu noktada hem emniyet birimleri hem de TFF ne yazık ki sınıfta kalmıştır. Sporun, futbolun anlam ve manasını anlamakta güçlük çeken, çağdaşlaşma anlamında kıtlık yaşamış bir kitle olarak adlandırabileceğiniz insan topluluklarını suçlamaktansa bunlara yeterince önlem al(a)mayan emniyet birimleri ve TFF bu haberi iyice okumalı ve analiz etmelidir.

BİRA ŞİŞESİ, KÜFÜR, YABANCI MADDELER!

Maç boyunca tribünden futbolcularımıza küfürler savrulmuştur. Teknik heyetimiz tehdit edilmiştir. Tribünlere bira şişeleri ile giren, meşaleler yakarak bunları, yabancı maddeleri sahaya ve oyuncularımıza fırlatan, 90 dakika boyunca oyuncular ve hakem aleyhinde küfürler savuran bir futbol ortamı içerisinde sanki hiçbir şey yaşanmamış gibi ‘kutlama’ yapmaya özenmiş herkes bu olaylardan sorumludur.

ADAM YARALAMA!

Maçın son dakikalarında ortamı germek için elinden gelen her şeyi yapan İstanbul Mesudiyespor taraftarları oyuncumuza yabancı madde atmıştır. Bu maddeler içerisinde bira şişesi dahi vardır. Ayrıca yine futbolcumuza atılan meşale kaleci antrenörümüz Mutlu Turan’ın kafasına isabet etmiş ve yaralanmıştır. Antrenörümüz Mutlu Turan dakikalarca yerden kalkamamıştır.

SORMAK LAZIM!

Tüm bu olaylar karşısında TFF ve emniyet güçleri neden yeterince önlem al(a)mamıştır?

İstanbul Mesudiyespor ‘bükemediği eli ömpeyi bilmediği’ için mi bu çirkinliklere izin vermiştir?

MEŞİN YUVARLAKLA ŞOV YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Çirkinlikleriniz, küfürleriniz, saldırılarınız ve rezillikleriniz sizin olsun. Biz yeşil sahalarda meşin yuvarlakla şov yapmaya devam edeceğiz.

Tuna Spor Kulübü

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans