Haberler

"DİZ BOYU" AZ BİLE KALMIŞ

Öncelikle; ligin 21. hafta mücadelesinde İstanbul Mesudiyespor ile deplasmanda oynadığımız karşılaşmada yaşanan olayların ardından yaptığımız basın açıklamamıza istinaden, kulübümüzü, yöneticilerimizi, teknik heyetimizi (özellikle maçta saldırıya maruz kalan kaleci antrenörümüz Mutlu Turan’ı), futbolcularımızı arayıp geçmiş olsun dileklerini ileten, internet ortamında güzel dileklerini bizimle paylaşan ve yapılanları kınayan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

BİR ANTRENÖR YARALANDI FARKINDA MISINIZ?

Yaptığımız basın açıklamamızın ardından görülmüştür ki; oldukça acemice bir şekilde oyuncularımız Halit Balcıoğlu, Emin Dilber, Soner Keleş hedef gösterilmiştir. Öncellikle olayın tarafımızca kişiselleştirilmediğini herkes görmüştür. Ancak oyuncularımız ile ilgili yapılan açıklamaların seviyesinin “sahaya bira şişesi fırlatacak kadar çirkinleşenler” den bir farkı yoktur. “Rezillik Diz Boyu” başlıklı açıklamamızın başlığındaki “Diz Boyu” bölümü bu yapılanları anlatmak açısından az bile kalmıştır. Sahada bir antrenörün yaralanması ile sonuçlanan bir olay sonucunda bundan üzüntü duyulması gerekirken ‘özrü kabahatinden büyük’ cümleler kullanılmaktadır.

AMATÖR CAMİA İYİ BİLİR

Kaptanımız Emin Dilber amatör futbol camiasının tanıdığı, disiplini, mütevazılığı, gençlere verdiği önem ve destekle tanınan, futbolun futboldan daha fazla şey ifade ettiğini fazlaca bilen, eğitim seviyesi ile de örnek teşkil eden ‘zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı’ bir sporcudur. Savunma oyuncumuz Soner Keleş ise özellikle Beykoz bölge futbolunda çokça tanınan, sakinliği ile bilinen bir futbolcudur. Takımımıza yeni katılan Halit Balcıoğlu ise profesyonel futbol kariyeri ve çeşitli kulüplerde almış olduğu kaptanlık görevleri ile geçmişinde oldukça olumlu bir izlenim bırakmış bir oyuncudur.

‘BAZILARININ’ HAYAL BİLE EDEMEYECEĞİ GÜZELLİKTEDİR

Tuna Spor camiamız ise futbola bakışı ve misafirperverliği ile ön plana çıkan bir kulüptür. Nitekim daha önce kilometrelerce uzaklardan yapılan haberler yoluyla tebrik almış bir kulübümüz. Nitekim ‘bazılarının’ hayal bile edemeyeceği güzelliktedir bu!

BU ÇİRKİNLİKLERLE UĞRAŞACAK VAKTİMİZ YOKTUR

Buna istinaden daha fazla bir açıklama yapmaya gerek duymamaktayız. Bu çirkinliklerle uğraşacak vaktimiz yoktur! Vaktimizi en önemli misyonumuz olan “zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı sporcu” yetiştirmeye ayırmayı tercih ediyoruz.

Tuna Spor Kulübü

"REZİLLİK DİZ BOYU" başlıklı basın açıklamamıza ve olayların fotoğraflarına ulaşmak için tıklayınız.

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans