Haberler

ÜCRETSİZ GİTAR KURSU BAŞLIYOR

Tuna Spor'umuz yaptığı atılımlara bir yenisini daha ekliyerek sporcularımıza yönelik 'Ücretsiz Gitar Kursu' programını hayata geçiriyor. 

'Bir futbol kulübünden daha fazlası' sloganı ile başlatılan etkinliklerde ilk proje 'Ücretsiz Gitar Eğitimi' programı olacak. Perşembe günü saat 19:30'da kulüp tesisi içerisinde yer alan binada gerçekleşecek olan programa Tuna Spor'umuz içerisinde yer alan tüm sporcular katılabailecek. Tuna Spor - Göksu Sanat işbirliği ile gerçekleştirilecek eğitim bir ay sürecek ve eğitimini tamamlayanlara katılım belgesi verilecek. Eğitimi Göksu Sanat ekibinde yer alan eğitmen Talat Özdemir üstlenecek. 

"İYİ ATILIMLARA İMZA ATIYORUZ"

Basın Danışmanımız Vural Kilit yaptığı açıklamada: "Bir futbol kulübünden daha fazlası olmak için, öncelikle gerçekten o sporculara futbolun futboldan daha fazla şey ifade ettiğini anlatmak gerekir. İkinci olarak sporcularımızın sosyal hayatlarına, eğitim yaşantılarına katkı sunmak gerekir. Bu noktada kulüp olarak gerçekten iyi atılımlara imza atıyoruz. Bunları yaparken de ücretsiz olarak sunuyoruz, sporculardan ve ailelerinden bir talepte bulunmuyoruz. Eğitimin sonunda eğitimi başarı ile tamamlayan katılımcılara da bir program ile katılım belgelerini takdim edeceğiz. Güzel bir organizasyon ile bir dinleti programı ortaya koymak hedeflerimiz arasında. Eminiz ki müziğe yatkın sporcularımız çıkacaktır, bu noktada eğitimlerini devam ettirmek, kendilerini daha da geliştirmek isterlerse bizlere bu noktada katkı sunan Göksu Sanat, sporcularımıza gerekli kolaylıkları sağlayacaklar. Kulübümüze hayırlı olsun" ifadelerine yer verdi.

 

PROGRAM DETAYLARI

Tarih: 01.02.2018 / Perşembe

Saat: 19:30

Yer: Tuna Spor Tesisi (Kulüp Binası)

Bilgilendirme: 

* Eğitime sadece Tuna Spor futbolcuları katılabilir.

* Eğitime katılacakların müzik defteri ve kalem getirmeleri gerekmektedir.

* Eğitime katılacakların gitar ile gelmeleri gerekmektedir. Gitarı olmayan veya temin edemeyenler için talep etmeleri durumunda Göksu Sanat'tan Tuna Spor sporcularına özel indirimli fiyata gitar temin edilecektir. 

* Eğitim 1 ay sürecektir. Program sonunda eğitimini başarı ile tamamlayanlara Katılım Belgesi verilecektir.

* Eğitim ile ilgili tüm sorularınızı Facebook sayfamıza yazabilir veya Altyapı Koordinatörümüz Birol Çalışkan ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans