Haberler

ERSİN SAÇLI’YI TEBRİK EDERİZ

Kulübümüzün üyesi ve eski yöneticilerinden, arkadaşımız Ersin Saçlı’nın AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı olmasından mütevellit kulübümüz büyük bir mutluluk duymuştur.

Önce bu gururu; yine kulübümüz üyesi olan ve AK Parti İlçe Başkanı olarak görev yapan Oğuz Kemal Kıdıl ile yaşadık. Arkasından, halef-selef ilişkisi bağlamında AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı görevine getirilen Ersin Saçlı ile bir kez daha yaşadık.

Kulübümüz bünyesinden her zaman, gerek siyaset dünyasına gerekse iş hayatına hakim olan önemli insanlar yetişmesinden ayrıca gurur duyuyoruz. Bayrampaşa Belediye Başkanımız Atila Aydıner’in kulübümüzün kurucu başkanı olması, kulübümüz üyelerinden Mustafa Baş ve Hüseyin Bürge’nin milletvekili olması, daha birçok üyemiz ve sporcumuzun iş yaşantısında oldukça önemli yerlere gelmeleri gibi hususlar neticesinde Tuna Spor bir futbol kulübünden daha fazlası olduğunu defalarca kanıtlamıştır.

Buna binaen bu onur tablomuzu hatırlatmaktan gurur duyduğumuzu belirtir, Ersin Saçlı’ya yeni görevinde başarılar dileriz.

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans