Haberler

AMATÖR MİLLİ TAKIMA İKİ OYUNCU

Türkiye Amatör Milli Takım temsil hakkının kazanıldığı organizasyonun ilk aşaması olan İstanbul Amatör Milli Takım Karması'nın seçmelerine Tuna Spor’umuzdan iki futbolcu çağrıldı. İstanbul Karması’nın belirlenmesi için sezon boyunca gözlem yapan yetkiller bu kapsamda Tuna Spor’umuzdan genç kalecimiz Melih Akın ve hücum hattında görev yapan oyuncumuz Mehmet Arslan’ı seçmelere davet etti.

ONUR DUYDUK

İBB Esenler Stadı’nda düzenlenen İstanbul Amatör Milli Takım Karması seçmelerine katılım sağlayan oyuncularımız sahada hünerlerini gösterdi. Yetkililer tarafından dikkat çeken oyuncularımız Melih Akın ve Mehmet Arslan göz doldurdu.

ÜNLÜ İSİMLER YER ALDI

Organizasyonu izleyenler arasında Trabzonspor’un efsanelerinden Hami Mandıralı ve TRT’de program yapan gazeteci Erdoğan Arıkan da yer aldı. Basın ekibimiz ile bir araya genel ünlü isimler kulübümüze başarı dileklerinde bulundu.

YALNIZ BIRAKMADIK

İstanbul Amatör Milli Takım Karması’na davet edilen oyuncularımızı yalnız bırakmayan Kaleci Antrenörümüz Mutlu Turan, futbolcularımız Serkan Coşkun, Muhammet Ali Fındık ve Sezer Kavak programda ünlü isimlere kulübümüz hakkında bilgi vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Tuna Spor Kulübü olarak bizlere bu onuru yaşatan futbolcularımıza teşekkür ediyor ve başarıların devamını diliyoruz.

*Seçmelere davet edilen oyuncuların tam listesi için tıklayınız.

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans