Haberler

İFTARIMIZ YOĞUN KATILIMA SAHNE OLDU

Tuna Spor’umuz geleneksel hale getirdiği iftar programını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

İftar programının onur konuğu olarak Futbola Tuna Spor'umuzun altyapısında başlayan, kurtardığı penaltılar ile takımı B.B. Erzurumspor'u Süper Lig'e taşıyan kaleci Hakan Canbazoğlu oldu. Programa AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, eski İlçe Başkanı Oğuz Kemal Kıdıl, CHP Bayrampaşa İlçe Yöneticileri, İYİ Parti Bayrampaşa İlçe Yöneticileri, Saadet Partisi İlçe Bşk. Yrd. Fikret Kaya, FIFA Kokartlı Eski Hakem Binali Kartal, TRT Program Yapımcısı Yasin Dallı, Fenerbahçeli eski futbolcu İrfan Öztürk, eski profesyonel futbolcu Necati Uzun, Eski TÜFAD Başkanı Rıza Çavuşoğlu, Bayrampaşa Kulüpler Birliği yöneticileri, İnönü Teknik ve Anadolu Lisesi Müdürü Deniz Mutlu Güler, BİTEM (Bayrampaşa İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mezunları),Muratpaşa Mahallesi Muhtarı Seyit Keleş, Bayrampaşa’da yer alan spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri, Tuna Spor’umuzun eski başkan ve kurucu üyeleri, eski yöneticileri, sporcu aileleri ve çok sayıda mahalleli katıldı.

İLGİ GİDEREK ARTIYOR

Spor kamuoyu ve Bayrampaşa’nın yoğun bir katılım gösterdiği iftar programında kulübümüz yaklaşık 600 kişi ile aynı sofrada buluştu. Programda konuşan Tuna Spor Kulübü Başkanı Mustafa Altuntaş geleneksel hale gelen iftar programında Tuna Spor camiası ile aynı sofrada buluşmaktan mutluluk duyduğunu ve programa ilgini her geçen yıl giderek arttığını belirtirken, “Çok değerli misafirlerimiz var. Ama bugünün en önemli ismi kulübümüzü tüm Bayrampaşa spor camiasının gururlandıran futbolcu kardeşimiz Hakan Canbazoğlu. Futbola başladığı kulübünü yalnız bırakmadı ve aramıza katıldı. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.” ifadelerine yer verdi. Siyasi parti temsilcilerinin de programa ilgi göstermesinden menün olduğunu belirten Altuntaş, katılan herkese teşekkür etti.

ERSİN SAÇLI’DAN TEŞEKKÜR

Programda konuşan Bayrampaşa AK Parti İlçe Başkanı Ersin Saçlı program organizasyonu dolayısıyla Tuna Spor başkanı ve yönetimine teşekkür ederken, Tuna Spor’a başarı dileklerinde bulundu.

HAKAN CANBAZOĞLU’NA PLAKET

Programda Tuna Spor Kulübü Başkan Mustafa Altuntaş Hakan Canbazoğlu’na plaket verdi. Canbazoğlu’nun Tuna Spor’un gurur kaynağı olduğunu belirten Altuntaş, Hakan’ın yeni başarılara imza atacağını inandığını belirtti. Plaket takdiminin ardından konuşan Hakan Canbazoğlu: “Bugün Tuna Spor ile aynı sofrada buluşmaktan çok mutluyum. Plaket için başkanıma ve tüm camiaya teşekkür ediyorum” dedi.

Basın mensuplarının da yoğun ilgi gösterdiği programda dualar ile açılan oruçların ardından Tuna Spor Kulübü Lokali’nde misafirler çay sohbetinde bir araya geldi ve program sona erdi.

*İftar programının fotoğraf albümüne ulaşmak için tıklayınız.

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans