Haberler

MİLLİ OYUNCU MURAT CAN TUNA'DA

2018-2019 Sezonu hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden Tuna Spor’umuz yeni sezon dış transferde Amatör Milli Takım forması da giyen savunma oyuncusu Murat Can ile anlaştı.

Geçtiğimiz sezon SAL’da (Süper Amatör Lig) Osmaniye İstiklal ve Çapa formaları giyen başarılı savunma oyuncusu Murat Can Tuna Spor’umuza imzayı attı. 23 yaşındaki stoper çizdiği performans ile Amatör Milli Takıma çağrıldı ve İstanbul Karması ile Türkiye Şampiyonluğu yaşayarak ülkemizi Avrupa çapında düzenlenen ülkeler arası Amatör Milli Takımlar turnuvası olan Regions Cup’ta temsil etmeye hak kazandı. Bir stoper oyuncusuna göre oldukça hızlı bir oyuncu olan Murat Can, özellikle hava toplarındaki hakimiyeti ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Konu ile ilgili basın ekibimize açıklamalarda bulunan Murat Can: “Tuna Spor'a geçtiğimiz sezon iki kez rakip olmuştum. Dışarıdan gördüğüm kadarıyla birçok şeyi profesyonel olarak yapan bir kulüp imajı çiziyordu. Zaten biraz izleyince veya araştırınca bunu rahatlıkla görüyorsunuz. Bu sezon Tuna Spor forması giyecek olmaktan mutluyum. Tuna Spor BAL’ı (Bölgesel Amatör Lig) hak eden bir kulüp, iyi bir takım uyumu ile bunu başaracağımıza şüphem yok” dedi.

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans