Haberler

ALTYAPIYA ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Geçtiğimiz sezon U14/B kategorisinde grubunu şampiyon tamamlayarak U14/A kategorisine yükselen takımımız başarılarına bu sezonda U15/A kategorisinde devam ediyor. Geçtiğimiz sezon elde ettikleri başarıları dolayısıyla kulüp yöneticileri Tuna Spor Teras Cafe’de gerçekleştirilen etkinlik ile futbolculara madalyalarını verdi. Başkan Mustafa Altuntaş takımı bu sezonda çalıştırmaya devam eden teknik sorumlu Ferhat Karaoğlu, Altyapı Koordinatörü Birol Çalışkan ve Basın Danışmanı Vural Kilit’e plaketlerini takdim etti.

“SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ”

Tuna Spor Kulübü Teras Cafe’de yenilen yemeğin ardından geçilen ödül töreninde konuşan Tuna Spor Kulübü Başkanı Mustafa Altuntaş: “Geleceğimizin teminatı çocuklarımız, sizlerle gurur duyuyoruz. Bu başarının bundan sonraki başarıların habercisi olacağına inanıyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın bu başarıları bizleri ve Tuna Spor camiasını memnun etmiştir. Bu sonuçların önümüzdeki sezonlara da taşınması ümidiyle, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum. Bu hususta verdikleri emekler dolayısıyla altyapı antrenörümüz Ferhat Karaoğlu ve Altyapı Koordinatörümüz Birol Çalışkan hocama teşekkür ederim. Uzun zamandır bizlere katkı sunan, Tuna Spor’un spor anlayışını ve çalışmalarını spor camiasına gösterme anlamında profesyonel gösterimler ortaya koyan Basın Danışmanımız Vural Kilit ve ekibini de kutluyorum” dedi.

“TUNA SPOR’UN FARKINI ORTAYA KOYUYOR”

Programda konuşan Altyapı Antrenörü Ferhat Karaoğlu: “Öncelikle bu organizasyon için kulüp yönetimine teşekkür ederim. Çocuklar ve aileler çok mutlu oldu. Hemen ardından gerçekleştirilen madalya töreni ise çok anlamlıydı. Çok az kulüpte görebileceğimiz bu etkinlikler Tuna Spor’un farkını ortaya koyuyor. Bu plaket benim için çok anlamlıydı bir kez daha emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

“YARINLARIMIZ OLAN ÇOCUKLARIMIZI KUTLUYORUM”

Programda konuşan Altyapı Koordinatörü Birol Çalışkan ise: “Yaptığımız çalışmaların sonuçlarını almak gurur verici. Ben de yarınlarımız olan çocuklarımızı kutluyorum. Verdiğimiz emekler ve yaptığımız çalışmalar dolayısıyla bizleri plaket ile ödüllendiren kulübümüze ve Başkanımız Mustafa Altuntaş’a teşekkür ediyorum” dedi.

“OLDUKÇA GURUR VERİCİ”

Basın Danışmanı Vural Kilit yaptığı açıklamada: “Bu güzel organizasyonları spor kulüplerinde görmek hayli zor. Bu noktada oldukça düşünceli olan Tuna Spor Başkanı Mustafa Altuntaş ve yönetimine teşekkür ediyorum. 2015-2016 sezonundan bu yana ben ve ekibim Tuna Spor’a hizmet ediyoruz. Profesyonel olarak yönettiğimiz basın, yayın ve reklam çalışmalarını her gün daha ileri noktaya taşımak için mücadele ediyoruz. Bu mücadele sırasında plaket ile ödüllendirilmek oldukça gurur verici” dedi.

 

Etkinliğin fotoğraf albümüne ulaşmak için tıklayınız.

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans