Haberler

BAYRAMPAŞA'NIN FUTBOL DUAYENLERİ TUNA'DA BULUŞTU

Kulübümüzce gerçekleştirilen etkinlik ile Bayrampaşa’nın Futbol Duayenleri Tuna Spor’da buluştu. Bayrampaşa'dan yetişmiş, profesyonel futbol geçmişleri ile adlarını ilçemizin tarihine altın harflerle yazdıran birbirinden değerli isimleri Tuna Spor Teras Cafe’de gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

‘Bayrampaşa'nın Futbol Duayenleri Tuna Spor'da Buluşuyor' isimli organizasyon ile Tuna Spor Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altuntaş ve yönetimi Bayrampaşa'dan yetişmiş, profesyonel futbol geçmişleri ile adlarını ilçemizin tarihine altın harflerle yazdıran birbirinden değerli isimleri ağırladı. Yeni yıl buluşması olarak adlandırılan etkinlik kahvaltı organizasyonu ile başlayıp, konuşmalar ve sinevizyon gösterisi ile devam etti. Unutulmaz anların yaşandığı etkinlikte Tuna Spor'umuzun ev sahipliği takdir topladı.

BİRBİRİNDEN DEĞERLİ DUAYEN İSİMLER KATILDI

Etkinliğe, Yusuf Atlı, Yusuf Akgün, Fettah Dindar, Niyazi Şişman, Ali Osman Taşçı, Kamil Dizar, Erol Bölükbaşı, Erol Uysal, Ziya Vardar, Şakir Balkan, Hasan Yıldırım, Ergin Ocak, İbrahim Çalışkan, Doğan Eroğlu, Ziya Ayaz, Malik Albayrak, Azem Teke, Zeki Tüzalgan, Cemal İkikardeş, Necati Uzun, Ahmet Arslan, Tevfik Güreler, Osman Akgün, Sadullah Bıçak, Enver Selamet, Mustafa Kurtuluş, Ceval Öznalçın, İsmail Yalım, İsmet Küçük, Azem Gayret, Nuri Uzun, İsmail Kore, Metin Küpeli, Bayram Yılmaz, Selim B. Köstenceli, İrfan Öztürk gibi Bayrampaşa’dan yetişmiş ve kariyerlerinde profesyonel olarak görev yapmış duayen isimler katılırken, Tuna Spor kurucu üyesi Kaya Markal, Tuna Spor Kulübü eski başkanları ve yöneticileri de programda yerini aldı.

ORGANİZE EDİLMEYE DEVAM EDİLECEK

Tuna Spor Kulübü Başkanı Mustafa Altuntaş ve yönetim kurulunun organize ettiği etkinlik kahvaltı organizasyonu ile başladı. Uzun bir sohbet havasında geçen kahvaltının ardından konuşmasını yapan Tuna Spor Kulübü Mustafa Altuntaş, Bayrampaşa’nın futbol duayenlerinin Tuna Spor’da buluşmasından büyük bir mutluluk duyduklarını dile getirirken, bu tarz etkinlikleri kulüp olarak organize etmeye devam edeceklerini ve her geçen gün sayıyı arttırarak Bayrampaşa futbolunun geçmişini yaşatacaklarını belirtti.

ANILARINI PAYLAŞTILAR

Program söz alan isimler, anılarını ve dönemin arkadaşlıklarını anlatma fırsatı buldular. Bayrampaşa’dan yetişip Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray başta olmak üzere ülkenin en üst düzey kulüplerinde ve liglerinde boy göstermiş isimler Bayrampaşa’nın bir futbol kenti olması anlamındaki örneklere dikkat çektiler. Duayenlere gösterilen ilgi ve alaka dolayısıyla da Başkan Altuntaş’a ve kulübümüze organize edilen etkinlik için teşekkürlerini ilettiler.

YUSUF ATLI’NIN DUYGU DOLU SÖZLERİNE ALKIŞ

Tuna Spor Kulübü’nün bu günlere gelmesinde önemli bir isim olan ve yaşadığı sağlık sorunlarına rağmen etkinliğe katılan Yusuf Atlı da yaptığı duygu dolu konuşma ile katılımcıların yoğun alkışlarını aldı. Geçmişte yaptığı çalışmalar ile bir nebze olsun Bayrampaşa futboluna katkı sunmaya çalıştıklarını belirten Atlı, katılımcıları ve Tuna Spor camiasını sevgi dolu sözler ile selamladı.

KAYA MARKAL’A TEŞEKKÜR VE HEDİYE

Başkan Altuntaş, Tuna Spor’un güçlü bir hafızaya sahip olduğunu ve geçmişten bugüne toplanmış tüm fotoğrafları kulübün dört bir yanına asarak geleceğe güzel bir miras hazırladıklarını söyledi. Ardından kurucu üyemiz Kaya Markal’a kulübümüze sunduğu katkılar için teşekkür edilirken kulüpte çekilmiş ve çerçeveye konulmuş bir fotoğrafı da kendisine takdim edildi.

YAPILAN ÇALIŞMALAR BEĞENİ TOPLADI

Konuşmaların ardından programda Tuna Spor Kulübü’nün sinevizyon gösterisi katılımcılara izletildi. Başkan Altuntaş ve yönetiminin görev yaptığı dönemlerdeki çalışmaları büyük beğeni topladığı etkinlik hatıra fotoğraflarının çekimi ile son buldu.

*ETKİNLİĞİN FOTOĞRAF ALBÜMÜNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans