Haberler

TRİBÜN TERÖRÜNE LANET OLSUN

Sporda şiddet olaylarına bir yenisi daha eklendi. Süper Amatör Lig (SAL) mücadelesi öncesi yaşanan olaylarda Küçükköyspor taraftarı Muhammed Yücel yaşamını yitirdi.

İstanbul Süper Amatör Lig 6. Grup'ta Yıldırım Bosnaspor ve Küçükköyspor arasında oynanacak maç öncesi çıkan kavgada Küçükköy taraftarı Muhammed Yücel (17) bıçaklanarak, hayatını kaybetti.
Yaralanan taraftarın hayatını kaybettiği haberi stada ulaştıktan sonra çıkan olaylar nedeniyle maç tatil edildi.

“BİZLERİ DE DERİNDEN ÜZMÜŞTÜR”

"Yaşanan bu sarsıcı olay tüm futbol camiasını olduğu gibi bizleri de derinden üzmüştür. Tuna Spor Kulübü olarak merhum Muhammed Yücel’e Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve Küçükköyspor camiasına baş sağlığı dileriz.

Tuna Spor olarak her daim Fair-Play ruhunu yaşatmak için mücadele etmekteyiz. Sporun gençler için sağlıklı, disiplinli bireylerin yetişmesinde önemli bir aracı olduğunu düşünen bir camiayız. Buna istinaden gencecik bir bedenin bir spor müsabakası dolayısı ile hayatını kaybetmesi, ailelerin ocaklarına ateş düşmesi durumu bizleri de oldukça derinden üzmektedir. Çocuklarımızın, yarınlara daha iyi koşullarda hazırlanabilmeleri adına spor kulüplerinin vermiş oldukları mücadele sırasında bu hususlara da çok daha fazla hassasiyet göstermesi gerekliliği aşikardır. Tüm bu düşünceler ışığında tribün terörünü lanetliyor, yapan ve yapılmasını izin verenleri şiddetle kınıyoruz."

Tuna Spor Kulübü

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans