Haberler

EKREM İMAMOĞLU KULÜBÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ve CHP Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Remzi Albayrak Bayrampaşa’daki seçim çalışmaları kapsamında kulübümüzü ziyaret etti.

CHP İBB Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ve CHP Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Remzi Albayrak 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçim öncesi seçim çalışmaları kapsamında Tuna Spor’umuzu ziyatret etti. Oldukça kalabalık bir ekip ile kulübümüze gelen İmamoğlu lokalimizi ve tesisimizi gezerek vatandaşların elini sıktı. Yoğun ilgili ile karşılanan Ekrem İmamoğlu’nu kulübümüzde Başkan Mustafa Altuntaş ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Programda mini bir konuşma bölümü olurken, Tuna Spor Kulüp Başkanımız Mustafa Altuntaş, İmamoğlu ve Albayrak’ı takdim ederek kulübümüzü ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

"HER ZAMAN SPOR KULÜPLERİNİN YANINDAYIZ"

CHP Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Remzi Albayrak yaptığı konuşmada, Tuna Spor camiasının büyüklüğüne, yeteneklerine ve atılımlarına dikkat çekti. Bayrampaşa’nın spor ve sporcu anlamında var olan gücünü çok daha iyi kullanarak marka bir ilçe olması için her zaman spor kulüplerinin yanında olacaklarını belirtti.

'TUNA SPOR KÖKLÜ BİR CAMİA' VURGUSU

CHP İBB Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu yaptığı konuşmada Tuna Spor’un 1974’ten bu yana faaliyette bulunması dolayısıyla köklü bir cami olduğunu, İstanbul’da kökleşmiş olan bu tarz spor kulüplerine her zaman destek olunması gerektiğini ve kendilerinin de bu desteği sonuna kadar vereceğini vurguladı. Tesisi oldukça samimi bulduğunu belirten İmamoğlu, kendisinin de bir dönem futbolculuk hayatı olması dolayısıyla spor kulüplerine çok daha farklı bir gözle baktığını dile getirdi.

YÖNETİM ODASINDA HATIRA FOTOĞRAFI

Başkan Adayı İmamoğlu kulüpte kendisine ikram edilen çayı içtikten sonra Başkan Mustafa Altuntaş ve kulüp yönetimi ile birlikte yönetim odasında, kulübümüzün kupaları önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Sonrasında İBB Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Remzi Albayrak ve beraberindekiler vatandaşları selamlayarak kulüpteki programı sonlandırdı.

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans