Haberler

DUAYENLER İKİNCİ KEZ TUNA'DA BULUŞTU

Kulübümüzce gerçekleştirilen etkinlik ile Bayrampaşa’nın Futbol Duayenleri Tuna Spor’da ikinci kez buluştu. Bayrampaşa'dan yetişmiş, profesyonel futbol geçmişleri ile adlarını ilçemizin tarihine altın harflerle yazdıran birbirinden değerli isimleri Tuna Spor Teras Cafe’de gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

İkincisi düzenlenen ‘Bayrampaşa'nın Futbol Duayenleri Tuna Spor'da Buluşuyor' isimli organizasyon ile Tuna Spor Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altuntaş ve yönetimi Bayrampaşa'dan yetişmiş, profesyonel futbol geçmişleri ile adlarını ilçemizin tarihine altın harflerle yazdıran birbirinden değerli isimleri ağırladı. Etkinlik kahvaltı organizasyonu ile başlayıp, konuşmalar ve sinevizyon gösterisi ile devam etti. Unutulmaz anların yaşandığı etkinlikte Tuna Spor'umuzun ev sahipliği takdir topladı.

BİRBİRİNDEN DEĞERLİ DUAYEN İSİMLER KATILDI

Etkinliğe Bayrampaşa'dan yetişmiş, profesyonel futbol geçmişleri ile adlarını ilçemizin tarihine altın harflerle yazdıran birbirinden değerli isimler katılırken programda İstanbul Eski Milletvekili Bahri Sipahi’de yerini adı.

BU BİRLİKTELİĞİ SÜRDÜRECEĞİZ

Tuna Spor Kulübü Başkanı Mustafa Altuntaş ve yönetim kurulunun organize ettiği etkinlik kahvaltı organizasyonu ile başladı. Uzun bir sohbet havasında geçen kahvaltının ardından konuşmasını yapan Tuna Spor Kulübü Mustafa Altuntaş, Bayrampaşa’nın futbol duayenlerinin Tuna Spor’da ikinci kez buluşmasından büyük bir mutluluk duyduklarını dile getirirken, söz verdikleri ve arzuladıkları gibi etkinliğin kapsamını genişlettiklerini ve sürekli hale getirdiklerini belirtti.

ANILARINI PAYLAŞTILAR

Program söz alan isimler, anılarını ve dönemin arkadaşlıklarını anlatma fırsatı buldular. Bayrampaşa’dan yetişip Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray başta olmak üzere ülkenin en üst düzey kulüplerinde ve liglerinde boy göstermiş isimler bir spor kenti olan Bayrampaşa’da kendilerine Tuna Spor Kulübü ve yönetimi tarafından önem verilmesinin gurur verici olduğunu belirterek teşekkürlerini sundular.

YETKİN ETKİN’DEN PROGRAMA ÖZEL ÇEKİM

Spor programı yapımcısı ve sunucusu Yetkin Etkin ve ekibi ise etkinliğe özel olarak günün anlam ve önemine istinaden çekim yaptı. Daha önce 2015-2016 sezonunda TRT Spor’da yayınlanan Amatör Küme programının çekimleri için Tuna Spor’u ziyaret eden Yetkin Etkin, ikinci kez Tuna Spor’da ve böyle bir organizasyonda yer almaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

YAPILAN ÇALIŞMALAR BEĞENİ TOPLADI

Konuşmaların ardından programda Tuna Spor Kulübü’nün TRT Spor’da yayınlanan görüntülerinin sinevizyon gösterisi katılımcılara izletildi. Sinevizyon gösterisi katılımcılardan yoğun alkış aldı.

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans