Haberler

TUNA SPOR 45 YAŞINDA

Tuna Spor’umuz  45. Yıl Kutlamaları kapsamında Titanic Business Golden Horn otelde düzenlediği gala gecesinde muhteşem bir organizasyona imza attı.

45. YIL GALAMIZA BÜYÜK KATILIM

Titanik Buisness  Golden Horn  Otel’de gerçekleşen etkinliğe Bayrampaşa Belediye Başkanı ve Tuna Spor Kurucu Başkanı Atilla Aydıner, Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, CHP Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Remzi Albayrak, Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürü Necati Aktuğ Şahin, İASKF (İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) yöneticisi Yasin Koç, Kartaltepe Spor Kulübü Başkanı Ali Rıza Türk, Terazidere Spor Külübü Başkanı Fuat Paşalı, Bayrampaşa Teknik Spor Başkanı Ülkü Gürkan, Yıldırım Bosna Spor yöneticileri, Bayrampaşa’nın birçok amatör spor kulübü ve derneklerinin yöneticileri, Kanatlar Derneği yönetimi, muhtarlar, iş adamları, kulübümüzün eski başkan ve yöneticileri, çok sayıda sporcu ve ailesi ile semt sakinleri katıldı.

KARADENİZ VE BALKAN RÜZGARI

Düzenlenen geceye Karadeniz müziğinin önemli ismi Turan Şahin ve Balkan müziğinin temsilcilerinden Murat Balkan sanatçı olarak katılırken davetlilere eğlenceli dakikalar yaşattı.

PLAKETLER TAKDİM EDİLDİ

Gecede Başkanımız Mustafa Altuntaş ve yönetim kurulu üyelerimiz hazırlanan plaketleri birbirinden değerli isimlere takdim etti.

SİNEVİZYON BEĞENİ TOPLADI

Tuna Spor’umuz için hazırlanan özel sinevizyon görüntüleri ise büyük beğeni topladı.

HATIRA FOTOĞRAFI

Gecenin sonunda ise katılımcılar salon çıkışında yer alan Tuna Spor logosu ve sponsorlarını yer aldığı 45. Yıl temalı pankartlar önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

FOTOĞRAF ALBÜMÜ 1 - TIKLAYINIZ

FOTOĞRAF ALBÜMÜ 2 - TIKLAYINIZ

FOTOĞRAF ALBÜMÜ 3 - TIKLAYINIZ

 

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans