Haberler

ALTYAPI OYUNCULARIMIZA KİTAP HEDİYESİ

Tuna Spor’umuz ‘Bir futbol kulübünden daha fazlası’ sloganı ile yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi. ‘Kitap Oku Formayı Kap’ projesi kapsamında altyapı oyuncularına kitap hediye etti.

Kulübümüz gerçekleştirdiği organizasyon ile çocuklara yönelik olarak temin ettiği kitapları altyapı oyuncularına hediye etti. Her fırsatta futbolun yanında eğitimin ve kişisel gelişimin önemine vurgu yapan kulübümüz ‘Kitap Oku Formayı Kap’ projesi kapsamında altyapı oyuncularımız ile Tuna Spor Teras Kafe’de bir araya geldi. Altyapı Antrenörümüz Volkan Doğan’ın koordinatörlüğünde gerçekleştirilen organizasyona Tuna Spor Kulübü Başkanı Mustafa Altuntaş, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Demirol katıldı.

Programda, Başkan Mustafa Altuntaş ve Yönetici Hakan Demirol çocukları tek tek kutlayarak hediye kitapları sporcularımıza verdi. Program sonunda aldıkları hediye kitaplar ile toplu fotoğraf çekilen çocuklar da hocalarına ve kulüp yönetimine teşekkür etti.

“KİŞİSEL GELİŞİMİNİZİ SÜRDÜRMENİZ BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Programda konuşan Kulüp Başkanı Mustafa Altuntaş: “Öncelikle Volkan Doğan hocanıza böyle bir projeyi hayata geçirdiği için teşekkür ediyorum. Futbol faaliyeti alanında oldukça başarılı grafikler çiziyorsunuz. Ancak bunun yanında derslerinizin iyi olması, kişisel gelişiminizi sürdürmeniz bizler için çok ama çok önemli. Bu noktada sizleri yetiştiren anne babalarınıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Volkan Doğan Hocanız sizler için bir şans. O sizinle gerçekten çok samimi bir şekilde ilgileniyor. Özenle hazırlanan birbirinden değerli bu kitapları sizlere hediye etmek bizlere mutluluk veriyor” dedi.

 “EN GÜZEL HEDİYE ÇOCUKLARIN MUTLU OLMASI”

Program sonunda basın ekibimize konuşan Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Demirol: “Yarınlarımızı, çocuklarımızı ve toplumun gelişimini düşünen bizlerin alabileceği en güzel hediye; çocukların mutlu olması ve etrafına gülücükler saçmasıdır. Bu noktada Altyapı Antrenörümüz Volkan Doğan hocamızın önderliğinde kitap hediyesi ile çocukların mutlu olmasına katkı sunduk ve nitekim biz de en güzel hediyeyi almış olduk. Kulüp olarak bu tarz projeleri geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

“YARINLARIN TOPLUMA YARARLI VATANDAŞLARINI YETİŞTİRİYORUZ”

Altyapı Antrenörü Volkan Doğan ise basın ekibimize yaptığı açıklamada: “Bu projeyi hayata geçirmemde bana destek olan herkese teşekkür ediyorum. Başkanımız Mustafa Altuntaş'a, Yöneticimiz Hakan Demirol'a, Altyapı Koordinatörümüz Birol Çalışkan'a, Basın Danışmanımız Vural Kilit'e, antrenör arkadaşlarım ve tüm yönetime de ayrıca teşekkür ediyorum. Ne zaman bu ve buna benzer proje ile yanlarına gitsem hep bana destek oluyorlar. Bu program da güzel bir organizasyon ile gerçekleşti. Biz sadece sporcu ya da futbolcu yetiştirmiyoruz, yarınların; iyi kalpli, sorumluluk sahibi, kendini sürekli geliştiren, topluma yararlı vatandaşlarını yetiştiriyoruz. Bunun bilinci ile hareket ediyoruz. ‘Kitap Oku Formayı Kap’ sloganı tam olarak ta bu mantığımızı destekliyor. Okuyacak, kendimizi geliştirecek, üzerine konuşacağız ki Mustafa Kemal Atatürk’ün de vurguladığı; ‘zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı’ sporcuları yetiştirebilelim” dedi.

ETKİNLİĞİN FOTOĞRAF ALBÜMÜNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans