Haberler

İFTAR SOFRAMIZDA BULUŞTUK

Tuna Spor’umuz geleneksel hale getirdiği İftar programını büyük bir katılım ile gerçekleştirdi.

Tuna Spor tesis ve kulüp lokalinin de yer aldığı Sabri Akpınar Parkı’nda gerçekleştirildi. Park içerisinde yer alan spor alanında yapılan iftar programına yaklaşık beşyüz kişi katıldı.

BÜYÜK KATILIM

Programa TFF İcra Kurulu Üyesi ve TASKK (Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu) Başkanı Ali Düşmez, TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, Bayrampaşa Kaymakamı Osman Canbaba, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Tuna Spor eski başkan ve yöneticileri, sporcular ve ailleleri, Bayrampaşa’daki spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri, STK temsilcileri, muhtarlar, üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı.

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN ARTMASINI TEMENNİ EDİYORUM”

Programda konuşan Tuna Spor Kulübü Başkanımız Mustafa Altuntaş: “Geleneksel hale gelen bu iftar programında sizlerle aynı sofrada buluşmaktan mutluluk duyuyoruz. Birlik ve beraberliğimizin devam etmesi ve artmasını temenni ediyorum” dedi.

KULÜBÜMÜZE TEŞEKKÜR

TFF İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Başkanı Ali Düşmez, Bayrampaşa Kaymakamı Osman Canbaba, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ise programda söz alarak kulübümüze bu güzel organizasyon dolayısı ile teşekkürlerini ilettiler.

KULÜBÜMÜZDEN ALİ DÜŞMEZ’E PLAKET

Programda Taun Spor Kulübü Başkanımız Mustafa Altuntaş, TASKK Başkanı Ali Düşmez ‘Türk futbolunun gelişimine sunduğu katkılar nedeni ile plaket verdi. Plaketi Başkan Düşmez’e Bayrampaşa Belediye Başkanı ve aynı zamanda Tuna Spor Kurucu Başkanı olan Atila Aydıner takdim etti.

PROGRAM TUNA TERAS CAFE’DE DEVAM ETTİ

Dualar ile açılan oruçların ardından program Tuna Teras Cafe’de devam etti. Çay sohbetinde bir araya gelen davetlilerin buradaki hatıra fotoğrafları çekimi ile program son buldu.

Etkinliğin fotoğraf albümüne ulaşmak için tıklayınız.

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans