Haberler

KIZ MESLEK LİSESİ’NİN KÜTÜPHANESİNİ YENİLEDİK

Bayrampaşa Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’nin kütüphanesi Tuna Spor’umuzun katkıları ile yenilendi.

Bayrampaşa İsmetpaşa Mahallesi içerisinde kulübümüze yakın noktada yer alan Bayrampaşa Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’nin kütüphanesi kulübümüzce yenilendi. Yenilenen kütüphanenin açılış programına Tuna Spor Kulübü Başkanımız Mustafa Altuntaş ve Yönetim Kurulu Üyemiz Faruk Yavaş katıldı.

100. YIL ÇOŞKUSUNA TUNA SPOR DA KATILDI

Kulübümüzce yenilenen kütüphane 19 Mayıs’ta kullanıma açıldı. Gerçekleştirilen açılış programı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkarak başlattığı ulusal kurtuluş mücadelesinin 100. Yıl kutlamaları ile birleştirildi. Okul Müdür Handan Didem Ataoğlu ve Müdür Yardımcısı Hakan Arabacı’nın koordinatörlüğünde gerçekleştirilen 100. Yıl Kutlaması programı okul konferans salonunda öğretmen ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleşti. Program öğrencilerin sunumları ile başlarken, şiir dinletileri ve sinevizyon gösterisi ile devam etti. Program sonunda okul yönetimi voleybol ve çeşitli kültür sanat alanlarında derece elde etmiş öğrencileri ödüllendirdi.

BAŞKAN ALTUNTAŞ’A TEŞEKKÜR

Programda konuşan Okul Müdürü Handan Didem Ataoğlu Ulusal Kurtuluş mücadelesine dikkat çekerken bu mücadelenin 100. yılını kutlamanın onurunu yaşadıklarını belirtti. Müdür Ataoğlu okul kütüphanesinin yenilenmesi dolayısı ile Tuna Spor’a ve Başkan Mustafa Altuntaş’a teşekkürlerini iletti.

ALTUNTAŞ: BÜYÜK ONUR DUYDUK

Programda konuşan Başkanımız Mustafa Altuntaş ise etkinlikte yer almaktan ve kulüp olarak böyle bir faaliyet içerisinde yer almaktan büyük onur duyduklarını belirterek Tuna Spor’un her zaman bu tarz projeler içerisinde yer alacağını söyledi.

KÜTÜPHANEYE TUNA SPOR LOGOLU TEŞEKKÜR ASILDI

Konferans salonundaki programın bitişi sonrası öğretmen ve öğrenciler kütüphane önünde toplandı. Kütüphane girişine Tuna Spor logolu teşekkür tabelası monte edilirken kütüphanenin açılışında konuşan Başkanımız Mustafa Altuntaş: “Geleceğimiz olan siz gençlere yatırım yapmak, bir nebze olsun katkı sunmak, birlikte projelere ve başarıla imza atmak bizler için gurur verici. Kütüphanemiz hayırlı, uğurlu olsun” dedi. Açılış programı kütüphanede öğrenciler ile birlikte çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.

Programın fotoğraf albümüne ulaşmak için tıklayınız.

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans