Haberler

KOORDİNATÖR BİROL ÇALIŞKAN PROJELERE DEVAM

2019-2020 Sezonu hazırlıklarına devam eden Tuna Spor’umuz, Koordinatör ve Altyapı Sorumlusu Birol Çalışkan ile yeniden anlaştı.

Kulübümüzde uzun süredir Koordinatör ve Altyapı Sorumlusu unvanları ile görev yapan Birol Çalışkan yeni sezonda da kulübümüzde görev yapmaya devam edecek. Birol Çalışkan özellikle kulüp içi geliştirdiği projeler, altyapıdaki başarılı seçimleri ve altyapının idari yönetimi noktalarında yaptığı çalışmalar ile büyük beğeni topluyor.

Konu ile ilgili basın ekibimize açıklamalarda bulunan Birol Çalışkan: “Şunu çok net bir şekilde ifade edebilirim ki; kulübümüze hizmet vermeye başladığımız günden bu yana hep yenilikçi ve geliştirici olduk. Birçok oyuncu ilklerini bizle yaşarken Bayrampaşa’nın birçok kulübü için de öncü durumunda olduk. Toplumcu, paylaşımcı, eşit ve adaletli uygulamalarımız ile hem çocuklarımızın yarınlarına katkı sunduk hem de saat gibi çalışan bir sistem inşa ettik. Hocalarımızın çalışma arzuları ve projelere destek sunma istekleri hedeflerimizi daha da genişletmemize sebep oldu. Birçok ilke imza attığımız bu kulüpte yeni sezon için çok farklı projeler hazırladık, camiamızı çok farklı bir Tuna Spor bekliyor olacak. Bu güne kadar projelerimize sonuna kadar destek veren başkana, yöneticilerimize ve kulüp çalışanlarına teşekkür ediyorum. Yeni sezonda çok daha güzel işlere ve başarılara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans