Haberler

DUAYENLER ÜÇÜNCÜ KEZ TUNA'DA BULUŞTU

Kulübümüzce gerçekleştirilen etkinlik ile Bayrampaşa’nın Futbol Duayenleri 3. Kez Tuna Spor’da buluştu. Bayrampaşa'dan yetişmiş, profesyonel futbol geçmişleri ile adlarını ilçemizin tarihine altın harflerle yazdıran birbirinden değerli isimleri Tuna Spor Teras Cafe’de gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

‘Bayrampaşa'nın Futbol Duayenleri Tuna Spor'da Buluşuyor' isimli organizasyon ile Tuna Spor Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altuntaş ve yönetimi Bayrampaşa'dan yetişmiş, profesyonel futbol geçmişleri ile adlarını ilçemizin tarihine altın harflerle yazdıran birbirinden değerli isimleri 3. kez ağırladı. Sezon açılışı buluşması olarak adlandırılan etkinlik kahvaltı organizasyonu ile başlayıp, konuşmalar ve anı anlatımları ile devam etti. Unutulmaz anların yaşandığı etkinlikte Tuna Spor'umuzun ev sahipliği takdir topladı.

“HEP BİRLİKTE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Etkinliğe Bayrampaşa’dan yetişmiş ve profesyonel olmuş birçok eski futbolcu ve antrenör katıldı. Kahvaltı sonrası konuşma yapan Kulüp Başkanı Mustafa Altuntaş: “Biz bu buluşmalardan çok mutlu oluyoruz. Tuna Spor olarak onur duyuyoruz. Bu noktada sizler bizim baş tacımızsınız. Biz hep birlikte olmaya devam edeceğiz” dedi.

ANILARINI PAYLAŞTILAR

Programda söz alan isimler, anılarını ve dönemin arkadaşlıklarını anlatma fırsatı buldular. Bayrampaşa’dan yetişip profesyonel liglerde boy göstermiş isimler Bayrampaşa’nın bir futbol kenti olması anlamındaki örneklere dikkat çektiler. Oldukça anlamlı ve bir o kadarda eğlenceli anıların paylaşıldığı etkinlik kahkalara sahne oldu. Duayenler, gösterilen ilgi ve alaka dolayısıyla da Başkan Altuntaş’a ve kulübümüze organize edilen etkinlik için teşekkürlerini ilettiler.

TUNA’YA KATKI SUNMAYA HAZIRLAR

Tuna Spor Kulübü’nün Bayrampaşa’ya büyük bir katkı sunduğunu ve amatör kulüpler içerisinde parmakla gösterilen bir kulüp olduğunu belirten duayenler, Tuna Spor’a katkı sunmaya hazır olduklarını ve danışma kurulu noktasında Tuna Spor’u çok daha ileriye taşıyabilmek adına tüm tecrübelerini kullanabileceklerini söylediler.

TAKIMIMIZA BAŞARILAR DİLEDİLER

Program sonunda duayenler A takım oyuncularımız ile bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirerek yeni sezonda başarılar dilediler.

Etkinliğin fotoğraf albümüne ulaşmak için tıklayınız.

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans