Haberler

İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU TUNA'DA

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Bayrampaşa ziyaretleri programında kulübümüzü ziyaret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu Bayrampaşa’da İBB’nin yapımını gerçekleştirdiği projeleri yerinde inceledi. Beraberindeki heyetle birlikte Tuna Spor’umuzu ziyaret eden Başkan Ekrem İmamoğlu Kulüp Başkanımız Mustafa Altuntaş ve Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından yönetim ofisinde ağırlandı. Başkan Ekrem İmamoğlu’nun ziyaret programındaki heyette Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Hasan Mutlu ve İBB yetkilileri yer aldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ziyaret programında Başkan İmamoğlu kulüp lokalimizin yer aldığı Sabri Akpınar Parkı içerisinde vatandaşlarla da sohbet etti.

KULÜBÜMÜZDEN İMAMOĞLU’NA ANLAMLI HEDİYE

Sabri Akpınar parkı girişinde kulüp yetkililerimiz tarafından karşılanan Başkan İmamoğlu ve beraberindeki heyet yönetim ofisinde ağırlandı. Kulübümüzün hazırladığı özel tablo kendisine takdim edildi. Geçmişinde kaleci olarak futbol oynayan İmamoğlu’na kulübümüzün üyesi karikatürist Oğuz Gürel tarafından, Ekrem İmamoğlu’nun Tuna Spor kaleci forması ile İstanbul silüeti eşliğinde kurtarış yaparken resmedilen tablosu hediye edildi. Tabloyu gördüğünde oldukça şaşıran Başkan İmamoğlu, hediyenin oldukça anlamlı olduğunu belirterek kulübümüze teşekkürlerini iletti.

“BİZİM İÇİN ONUR VERİCİ”

Tuna Spor Kulübü Başkanımız Mustafa Altuntaş basın ekibimize yaptığı açıklamada: “İBB Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nun kulübümüzü ziyaret etmiş olması bizim için onur verici. Bayrampaşa’daki proje ziyaretleri yanında kulübümüze de gelmiş olmasından çevre halkı ve vatandaşlarımızda oldukça memnun kaldı. Ne yazıkki pandemi koşulları nedeniyle hepimizin sağlığı adına program bir takım önlemler ile ilerledi. Daha güzel günlerde, kendisini çok daha iyi koşullarda her zaman ağırlamak isteriz. Nitekim kendisi seçim döneminde de kulübümüzü ziyaret etmişti. Başkan Ekrem İmamoğlu’nun kulübümüz nazarında Bayrampaşa’ya göstermiş olduğu ilgi, alaka ve yakınlığa teşekkür ediyoruz” dedi.

Fotoğraf albümünün tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans