Haberler

TUNA SPOR BİSİKLET BRANŞI AÇILIYOR

Tuna Spor kulübümüz çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek Bisiklet Branşı açma girişimlerini başlattı.

GİRİŞİMLER BAŞLADI

Her seferinde bir futbol kulübünden daha fazlası olduğunu vurgulayan, yaptığı farklı çalışma ve etkinliklerle bunu gösteren kulübümüz yeni branşlarda da girişimlerde bulunmaya devam ediyor. Nitekim başkan ve yönetim kurulunun yaptığı istişareler sonucunda kulübümüze bir bisiklet branşı kazandırılması için girişimlerde bulunulması ve bu alanın faaliyete geçmesi hususunda karar aldı.

BİSİKLET BRANŞINA ÖNCÜLÜK EDECEĞİZ

Pandemi koşulları içerisinde birçok faaliyet ve etkinliklerine ara vermek zorunda kalan kulübümüz muhtemel iyileşme süreci sonrası için planlama ve çalışmalarına devam ediyor. Futbolun dışında birçok eğitsel çalışmaya ve sosyal sorumluluk projelerine imza atan Tuna Spor’umuz  bisiklet branşı ile de fark yaratmak istiyor. Bu kapsamda Bayrampaşa’nın bisiklet branşında gelişmesini önceleyen kulübümüz, ilçemizde yer alan ve bisiklet branşı alanında faaliyet gösteren Dolunay Bisiklet SK ve Velespit SK’yı da içinde barındıran tüm oluşumlara destek verecek. Bisiklete gönül vermiş ve kendini “Aşk ile Pedalla” grubu olarak tanımlayan ekibe de branşın gelişmesi hususunda katkı sunacak olan Tuna Spor’umuz, bu branşı daha yukarıya taşımak için bu oluşumlara öncülük edecek.

“GİRİŞİMLERİMİZİ BAŞARIYLA SONUÇLANDIRACAĞIZ”

Konu ile ilgili basın ekibimize açıklamalarda bulunan kulüp başkanımız Mustafa Altuntaş: “Pandemi süreci bizleri demoralize etmiş ve hatta aramıza fiziki mesafeler koymuş olabilir. Elbette toplum olarak mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Ancak fiili eylemlerin durması, düşünsel eylemlerin duracağı anlamına gelmez. Dolayısıyla bizler de bu kriz sürecini üreteceğimiz projeler ve yapacağımız planlarla fırsata çevirme gayreti içerisindeyiz. Ne kadar düşünürsek o kadar üretir, ne kadar üretirsek o kadar başarılı oluruz. Bayrampaşa’nın spor kenti olma özelliğinden yola çıkarak bisiklet branşı gibi önemli bir branşı da kulübümüze kazandırmak ve bu alanda faaliyet gösteren kulüplere destek olmak, öncülük etmek bizlerin en nihai görevleri arasında yer alacaktır. Süreç içerisinde Tuna Spor’umuzun bu alanda da oldukça aktif olduğunu camiamız gözlemleyecek, yönetim kurulumuz ile birlikte bu girişimlerimizi de başarıyla sonuçlandıracağız. Bayrampaşa’mıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Öte yandan Bisiklet branşının açılış ve işleyiş süreçleri ile ilgili bilgiler önümüzdeki günlerde netlik kazanacak ve konu ile ilgili duyurular yapılacak. 

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans