Haberler

KADIN VOLEYBOL TAKIMIMIZ ANTRENMANLARINA BAŞLADI

Atılımlarına bir yenisi daha ekleyen Tuna Spor Kulübümüz Kadın Voleybol takımını kurarak çalışmalara başladı. Bu sezon Bölgesel Lig'de mücadele edecek olan takımımız antrenmanlarına Antrenörümüz Erdoğan Kırıştı önderliğinde başladı.

Bölgesel Lig 18. grupta mücadele edecek olan Kadın Voleybol takımımızın fikstürü de belli oldu. Bayrampaşa Tuna Spor Kompleksi voleybol sahasında antrenmanlarına başlayan takımımız lig maçları için hazırlıklarına start verdi.

18. grupta 3 takımla mücadele edecek olan takımımızın hedefi grubu birinci bitirerek finale yükselmek olacak. Yöneticilerimiz Mehmet Sarışahin, Abdullah Karaman koordinatörlüğünde ve Antrenörümüz Erdoğan Kırıştı önderliğinde antrenmanlarına başlayan sporcularımızın ilk antrenmandaki istekli çalışmaları dikkat çekti. Enerjisi oldukça yüksek takımımıza, daha önce 2. Lig’de görev alan deneyimli pasör Nigar Çağda Kinter de katıldı.

“CİDDİ ADIMLAR ATIYORUZ”

Konu ile ilgili basın ekibimize açıklamalarda bulunan Başkan Mustafa Altuntaş: “Bir spor kulübü olma yolunda ciddi adımlar atıyoruz ve atmaya devam edeceğiz. Bu noktada girişimlerine daha önce başladığımız Bisiklet ve Karate branşlarımızın yanına bir de Kadın Voleybolu eklemiş olduk. Pandemi süreci nedeniyle birçok çalışmamız sekteye uğramış olsa da hiçbir hedefimizden vazgeçmedik. Bu noktada emek veren tüm antrenör ve yöneticilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Pandemi koşullarının hafiflemesi ile birlikte ve izinler dahilinde diğer branşlarımızda da çalışmalarımıza tüm hızımızla devam edeceğiz.” dedi. 

 

KADIN VOLEYBOL / 18. GRUP (Bölgesel Lig)

Tuna Spor

Set Voleybol

Olimpia 2023

Damla Yıldızlar

 

FİKSTÜR

Damla Yıldızlar – Tuna Spor
8 Haziran 2021 Salı Saat 11:00 Bahçelievler Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi

Olimpia 2023 – Tuna Spor
10 Haziran 2021 Perşembe Saat 17:00 Bahçelievler Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi

Set Voleybol – Tuna Spor
12 Haziran 2021 Cumartesi Saat 13:00 Bahçelievler Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi

 

ERDOĞAN KIRIŞTI KİMDİR?

1990 yılında Kastamonu’da doğdu.  Hareket ve Antrenman Bilimi Yüksek Lisans eğitimini İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde tamamladı. İş yaşamına  Beden Eğitimi Öğretmeni ve Antrenör olarak devam eden Kırıştı, daha önce Esenler Arterus SK’da iki yıl 2. Lig’de yardımcı antrenör,  Kayaşehir SK Haliç Akademi de ise Baş Antrenör olarak görev yaptı.

 

 

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans